• Nadzór

  Nadzór budowlany: Każda budowa potrzebuje kierownika budowy, dzięki naszej firmie Twoja inwestycja zostanie zrealizowana w najwyższym standardzie, rzetelnie, fachowo i sumienie, dzięki posiadanemu doświadczeniu jesteśmy wstanie dopilnować prawidłowości wykonania każdej inwestycji.

 • Inwestorstwo

  Inwestorstwo zastępcze: Inwestycja budowlana nie należy do łatwych przedsięwzięć, dzięki naszemu wsparciu przebrniesz przez nią bez większych problemów i zmartwień. Oferujemy profesjonalną pomoc na każdym etapie zaplanowanej inwestycji. Dobór odpowiedniego projektu do dysponowanej działki, organizacja budowy, pozyskanie kierownika budowy, inspektora nadzoru, uzyskanie wszelkich niezbędnych pozwoleń niezbędnych do rozpoczęcia budowy jak i oddania obiektu do użytku.

 • Kontrola

  Kontrola robót remontowych/wykończeniowych: Planujesz remont lub wykańczasz mieszanie chętnie dopilnujemy, aby wszystko było wykonane w prawidłowy i zgodnie ze sztuką budowlaną sposób. Aby Twoja instalacja działała bezawaryjnie, łazienka została wykonana na wysoki połysk, a podłoga i ściany były równe i estetyczne.

 • Budowa

  Budowa: Nasza firma zajmuje się realizacją od podstaw projektów budowlanych domów wolnostojących, w zabudowie bliźniaczej, bądź też szeregowej. Wykonujemy roboty ziemne, ciesielskie, murarskie, tynkarskie, elewacyjne, glazurnicze.
  Remont/wykończenie mieszania: Roboty związane z remontem i wykończeniem mieszkania można porównać do „wisienki na torcie” od tego zależy jak w Twoim mieszkaniu będziesz się czuł, jaka będzie jego funkcjonalność oraz to jak będzie się prezentować. Dzięki nam możesz być pewny, że te prace zostaną wykonane w najwyższym standardzie!